Domov Obvestila Bralnica na vrtu Sokolskega doma Škofja loka

Bralnica na vrtu Sokolskega doma Škofja loka

Vrt Sokolskega doma bo od 27. 6. 2017 do 29. 8. 2017 postal prava bralnica na prostem!

Če radi berete knjige oz. listate revije v prijetnem, mirnem okolju, potem pridite v Škofjo Loko, natančneje na vrt Sokolskega doma, ki je prava zelena oaza sredi mesta. Za vas smo skupaj s Knjižnico Ivana Tavčarja pripravili kakovostno gradivo, ki vas lahko s pomočjo vaše domišljije v objemu zelenega udobja ponese kamor mu boste dopustili.

Bralnica 2017 bo odprta od torka do nedelje, od 17ih do 20ih. V primeru dežja pa odpade.

Tudi letos bomo v sodelovanju s škofjeloškimi organizacijami pripravili pester in zanimiv DODATNI PROGRAM, ki bo potekal ob torkih ob 18ih. V primeru dežja bo le-ta izveden v mali dvorani Sokolskega doma Škofja Loka:

27.6. Odprtje Bralnice 2017 (Cankarjev trg, v primeru dežja bo prireditev v Sokolskem domu)
4.7.   Recital s prof. pedagogike in psihologije Majdo Mencinger (Marinkina knjižnica)
11.7. Tista druga polovica: Pogovor z Jasminom B. Frelihom (Mladinski center Blok, PUM Škofja Loka)
18.7. Pogovor o knjigi Živali nas človečijo (Modrijanova knjigarna)
25.7. Delavnica kreativnega pisanja: Kaj je to haiku? (Društvo prijateljev mladine Škofja Loka, Grable)
1.8.   Otroška gledališka predstava| Igramo se gledališče (Društvo prijateljev mladine Škofja Loka, Grable)
8.8.   Zgodbe za boljši svet (Grable)
22.8. Kratkoslovnica in Slovnica na kvadrat | Pogovor s Kozmo Ahačičem (Občina Škofja Loka)
29.8. Romana na maturi 2018 (Ubežni delci, Pomladni dan) s pisateljem Borutom Golobom (Občina Škofja Loka)
1.9.   Zaključek Bralnice 2017 | Koncert skupine The Problems

Vstop prost!