Domov Obvestila
Novice in obvestila

ZDRAVILNE VODE NA ŠKOFJELOŠKEM IN V OKOLICI

Torkov večer s knjižnico - domoznanski september

Primož Hieng

Koncert Severe Gjurin in Dejana Lapanje

Koncert Severe Gjurin in Dejana Lapanje, v petek, 25.8.2017 ob 20.00 uri, na terasi Oddelka knjižnice na Nami.
"Rezervirane vstopnice prevzemite najkasneje pol ure pred koncertom pri vhodu v dvigalo!"

severa

Nova Facebook stran!

Obveščamo vas, da je zaživela nova Facebook stran Knjižnice Ivana Tavčarja Škofja Loka. Prej obstoječi FB profil je bil zaradi politike Facebook-a ukinjen. Vabljeni, da stran všečkate in nas še naprej spremljate v prenovljeni podobi.

Hvala za razumevanje!

Knjižnica danes odprta le do 18.00!

Spoštovani uporabniki knjižnice! Obveščamo vas, da bo Krajevna knjižnica Škofja Loka in Železniki v četrtek, 22. junija 2017, zaradi svečanega odprtja novih prostorov Krajevne knjižnice Gorenja vas, odprta do 18.00 ure.
Hvala za razumevanje! Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka.

gorenja vas

Knjižnica danes odprta le do 18h!

gvV četrtek, 22.6.2017, bodo vse enote knjižnice zaprte od 18.00 h dalje zaradi odprtja novih prostorov knjižnice v Gorenji vasi. Vabljeni na odprtje. Ogled prostorov bo možen tudi v petek, 23.6.2017 od 14.00 - 19.00. ure.

Knjižnica Gorenja vas bo v juniju dobila nove prostore. Knjižnico na stari lokaciji (Sestranska vas 14) bomo 5. 6. 2017 zaprli. Svečano odprtje knjižnice na novi lokaciji (Poljanska cesta 87) bo 22. ​6​. 2017 ob 19.00​, po ustaljenem urniku pa bo zopet odprta 26. 6. 2017.

Bralnica na vrtu Sokolskega doma Škofja loka

Vrt Sokolskega doma bo od 27. 6. 2017 do 29. 8. 2017 postal prava bralnica na prostem!

Če radi berete knjige oz. listate revije v prijetnem, mirnem okolju, potem pridite v Škofjo Loko, natančneje na vrt Sokolskega doma, ki je prava zelena oaza sredi mesta. Za vas smo skupaj s Knjižnico Ivana Tavčarja pripravili kakovostno gradivo, ki vas lahko s pomočjo vaše domišljije v objemu zelenega udobja ponese kamor mu boste dopustili.

Bralnica 2017 bo odprta od torka do nedelje, od 17ih do 20ih. V primeru dežja pa odpade.

Tudi letos bomo v sodelovanju s škofjeloškimi organizacijami pripravili pester in zanimiv DODATNI PROGRAM, ki bo potekal ob torkih ob 18ih. V primeru dežja bo le-ta izveden v mali dvorani Sokolskega doma Škofja Loka:

27.6. Odprtje Bralnice 2017 (Cankarjev trg, v primeru dežja bo prireditev v Sokolskem domu)
4.7.   Recital s prof. pedagogike in psihologije Majdo Mencinger (Marinkina knjižnica)
11.7. Tista druga polovica: Pogovor z Jasminom B. Frelihom (Mladinski center Blok, PUM Škofja Loka)
18.7. Pogovor o knjigi Živali nas človečijo (Modrijanova knjigarna)
25.7. Delavnica kreativnega pisanja: Kaj je to haiku? (Društvo prijateljev mladine Škofja Loka, Grable)
1.8.   Otroška gledališka predstava| Igramo se gledališče (Društvo prijateljev mladine Škofja Loka, Grable)
8.8.   Zgodbe za boljši svet (Grable)
22.8. Kratkoslovnica in Slovnica na kvadrat | Pogovor s Kozmo Ahačičem (Občina Škofja Loka)
29.8. Romana na maturi 2018 (Ubežni delci, Pomladni dan) s pisateljem Borutom Golobom (Občina Škofja Loka)
1.9.   Zaključek Bralnice 2017 | Koncert skupine The Problems

Vstop prost!

Knjižnica Gorenja vas - selitev v nove prostore!