Domov Obvestila
Novice in obvestila

Predavanje Primoža Hienga ODPADE

Predavanje Primoža Hienga ODPADE zaradi smrti v družini predavatelja. Predavanje naj bi bilo 26. 9. 2017 v Kašči (Zdravilne vode na škofjeloškem in v okolici)

ZDRAVILNE VODE NA ŠKOFJELOŠKEM IN V OKOLICI

Torkov večer s knjižnico - domoznanski september

Primož Hieng

Koncert Severe Gjurin in Dejana Lapanje

Koncert Severe Gjurin in Dejana Lapanje, v petek, 25.8.2017 ob 20.00 uri, na terasi Oddelka knjižnice na Nami.
"Rezervirane vstopnice prevzemite najkasneje pol ure pred koncertom pri vhodu v dvigalo!"

severa

Nova Facebook stran!

Obveščamo vas, da je zaživela nova Facebook stran Knjižnice Ivana Tavčarja Škofja Loka. Prej obstoječi FB profil je bil zaradi politike Facebook-a ukinjen. Vabljeni, da stran všečkate in nas še naprej spremljate v prenovljeni podobi.

Hvala za razumevanje!

KINO NAD MESTOM 2017

kinoKino Sora in knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka od 10. do 14. avgusta vabita v Kino nad mestom. Na terasi otroškega in mladinskega oddelka Knjižnice Ivana Tavčarja Škofja Loka (terasa Name), bo ob 21. uri prikazanih pet filmskih uspešnic.
Vstop je prost!

10.8. ob 21.00 Houston, imamo problem! (igrano-dokumentarni)
11.8. ob 21.00 Pojdi z mano (pustolovski)
12.8. ob 21.00 Hector in iskanje sreče(komična pustolovščina)
13.8. ob 21.00 Jaz, Daniel Blake (drama)
14.8. ob 21.00 Bog, le kaj smo zagrešili (komedija)

Knjižnica danes odprta le do 18.00!

Spoštovani uporabniki knjižnice! Obveščamo vas, da bo Krajevna knjižnica Škofja Loka in Železniki v četrtek, 22. junija 2017, zaradi svečanega odprtja novih prostorov Krajevne knjižnice Gorenja vas, odprta do 18.00 ure.
Hvala za razumevanje! Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka.

gorenja vas

Knjižnica danes odprta le do 18h!

gvV četrtek, 22.6.2017, bodo vse enote knjižnice zaprte od 18.00 h dalje zaradi odprtja novih prostorov knjižnice v Gorenji vasi. Vabljeni na odprtje. Ogled prostorov bo možen tudi v petek, 23.6.2017 od 14.00 - 19.00. ure.

Knjižnica Gorenja vas bo v juniju dobila nove prostore. Knjižnico na stari lokaciji (Sestranska vas 14) bomo 5. 6. 2017 zaprli. Svečano odprtje knjižnice na novi lokaciji (Poljanska cesta 87) bo 22. ​6​. 2017 ob 19.00​, po ustaljenem urniku pa bo zopet odprta 26. 6. 2017.

pasice_male_UradniList pasice_male_vec