Domov Obvestila

POTOPISNO PREDAVANJE: »BALKAN TRIP«

balkan tripTORKOV VEČER S KNJIŽNICO
Torek, 15. oktober 2019, ob 19. uri,
Katja Jarc v Miheličevi galeriji v Kašči na Spodnjem trgu v Škofji Loki.

»Potovanje po Balkanu je zanimiva dogodivščina, kjer se mešajo različne kulture, veroizpovedi in običaji. Raznovrstna in pestra hrana, prijazni domačini, zanimiva mesta in lepa narava navdihujejo na vsakem koraku. Potovanje smo začeli s srbsko poroko prijateljev, ki nas je navduševala še celotno potovanje. Nadaljevali smo čez Kosovo proti Makedoniji in Albaniji in se vračali preko Črne gore, Dubrovnika in Splita. Zadnji skok v morje pa je bil na otoku Čiovo.«

Krajevna knjižnica Žiri v petek zaprta!

V petek, 11. oktobra 2019, bo zaradiodsotnosti strokovnega kadra Krajevna knjižnica Žiri ZAPRTA.
Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka
Krajevna Knjižnica Žiri

Jesenske zasaditve

zasaditevPridružite se nam v torek, 8. oktobra 2019 ob 19. uri v Miheličevi galeriji v Kašči na Spodnjem trgu v Škofji Loki.

Z Loreto Vlahović, strok. agronom Kluba Gaia, se bomo pogovarjali kakšne kombinacije rastlin uporabiti, da bodo gredice in grobovi skozi celo leto urejeni in atraktivni. Z izbiro pravih rastlin in ob upoštevanju lokacije zasaditve bomo tudi pozno jeseni in pozimi imeli lepo barvno zasaditev.

Krajevna knjižnica Trata v ponedeljek zaprta!

Obiskovalce Krajevne knjižnice Trata obveščamo, da bo knjižnica zaradi internega dela v ponedeljek, 16. 9. 2019 ZAPRTA!
Knjižnica bo
ponovno odprta v sredo, 18.9.2019!

Kino nad mestom 2019

kinoKino nad mestom 2019Kino Sora in knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka od 9. do 13. avgusta vabita v Kino nad mestom. Na terasi otroškega in mladinskega oddelka Knjižnice Ivana Tavčarja Škofja Loka (terasa Name), bo ob 21. uri prikazanih pet filmskih uspešnic.

Vstop je prost!

9.8. Angelski delež (komična drama)
10.8. Zvezda je rojena (romantična drama)
11.8. Bojevnica (drama)
12.8. Gajin svet (mladinski)
13.8. Bog, le kaj smo spet zagrešili? (komedija)

Poletni urnik 2019

Poletni delovni čas najdete na tej povezavi --> KLIK

OBRATOVALNI ČAS MED PRVOMAJSKIMI PRAZNIKI 2019

uraObveščamo vas, da bo v torek, 30. aprila 2019 odprta le knjižnica v Škofji Loki (odrasli in mladinski oddelek) od 7.30 do 12.30 ure. Vse krajevne knjižnice bodo na ta dan zaprte.
Vse enote Knjižnice Ivana Tavčarja Škofja Loka bodo na praznične dni, 22. in 27. aprila ter 1. in 2. maja 2019, ZAPRTE.

<< Oktober 2019 >>
 P  T  S  Č  P  S  N